Skúsenosti s používaním MultiSlim

Ahojte všetci! Volám sa Sophia. Narodil som sa a žijem v letovisku Budva (Čierna Hora). Dnes som sa rozhodol zanechať recenziu o produkte, ktorého použitie mi pomohlo schudnúť - sirup MultiSlim (s malinovou príchuťou! ). Poviem vám o dôvodoch mojich kíl navyše, kde som si tento účinný sirup kúpil, o jeho výhodách, spôsobe použitia, výsledkoch jeho použitia . . . Takže, začnem.

použitie odtučňovacieho sirupu MultiSlim - osobná skúsenosť s používaním

Sirup na chudnutie MultiSlim - moje skúsenosti

Pred rokom a pol som mala úžasnú dcéru. Prirodzene, hneď po jej narodení som sa začal rýchlo zotavovať, najmä preto, že mám genetickú predispozíciu na nadváhu. Len za šesť mesiacov som nepostrehnuteľne pre seba pribral až 16 kg! Keď malo dieťa jeden rok, moja váha pridala ďalších 9 kg a ja som sa rozhodol, že sa tých kíl navyše urgentne začnem zbavovať.

Sedenie na diétach určite nie je pre mňa a nie som ani veľkým fanúšikom toho, že chodím do posilňovne, môžem si niekedy zaplávať v bazéne, ísť na fitnes alebo na jogu, ale to všetko má náladu, nie systematicky a nezbavuje sa nadváhy. Potreboval som teda iný efektívny spôsob. Zároveň, aby na výsledok nemusel čakať celý rok. Moje obľúbené leto prišlo k nám do Budvy a začalo sa dovolenkové obdobie.

Moja priateľka povedala, ako počula, že existuje sirup špeciálne pre takéto prípady, ktorý sa volá MultiSlim. Údajne si jeho použitie nevyžaduje zbytočné úsilie a pomáha chudnúť aj tým najlenivejším.

Poznámka: na fotografii som na začiatku prázdnin (koniec mája), moja váha je 80 kg (cieľom je schudnúť do 55 kg! )

MultiSlim - kde som ho kúpil, ako ho používať, dávkovanie

Sirup, ako sa ukázalo, je možné u nás kúpiť iba prostredníctvom oficiálneho webu pod objednávkou s doručením. Objednávka je veľmi jednoduchá. Stránka má formulár, kde musíte uviesť meno a telefónne číslo, potom manažér zavolá, poradí, objasní podrobnosti doručenia a ďalšie informácie. Dodanie mi príde do troch dní od potvrdenia objednávky.

výsledky používania sirupu MultiSlim na chudnutie - osobné fotografie pred a po

Je ľahké zistiť, ako sa sirup používa. Sada navyše obsahuje pokyny. Brala som to trikrát denne, pred jedlom ráno, na obed a večer. Po jednej polievkovej lyžici. Dva týždne nepretržite, potom som si dal pauzu na päť dní a znova na dva týždne príjmu, a tak ďalej v kruhu, až kým šíp s hmotnosťou neukazoval známku 55 kg.

Pre seba som vyzdvihol nasledujúce výhody MultiSlim:

  • Pohodlný formát - sirup sa dá piť kdekoľvek, dokonca aj na pláži alebo pri bazéne
  • Chutí dobre - má malinovú príchuť, nelepí sa, dá sa však pred užitím zriediť vo vode
  • Bez cukru - namiesto toho použite náhradu cukru Stevia
  • Prírodné zloženie, nespôsobuje alergie, vedľajšie účinky

Samozrejme, najdôležitejšou vecou je rýchle chudnutie bez akejkoľvek námahy! K čomu dochádza zlepšením metabolizmu, normalizáciou zažívacieho traktu.

Výsledky aplikácie MultiSlim - moje úspechy

Po mesiaci a pol mi každodenné užívanie sirupu pomohlo schudnúť 18 kg! Po ďalšom jeden a pol - mínus 7 kg. Na zamatovú sezónu v septembri som vyzerala podľa plánu štíhla a krásna (pre porovnanie fotografie urobené v polovici a koncom leta).

Aby som to zhrnul . . . Sirup MultiSlim ma úplne uspokojil. Žiadne plytvanie časom a časom. Som viac ako spokojný s výsledkom. Na bruchu, bokoch a stehnách už nie sú žiadne staré tukové usadeniny. Vyzerám oveľa atraktívnejšie. Cítim sa výborne!