Recenzie o MultiSlim

 • Eva
  Účinný prostriedok nápravy. Tento sirup som si vybral medzi analógmi z niekoľkých dôvodov: prírodné zloženie, bez cukru, pozitívne recenzie. Rozhodol som sa to vyskúšať tiež. S výberom som sa nemýlil. Vážil 70 kg, po použití multislim - 56 kg. Som spokojný s výsledkom. Nemusel som sa trápiť dlhými diétami a fitnes. Odporúčam!
  MultiSlim
 • Anna
  Sladkosti veľmi milujem a bez ohľadu na to, ako veľmi som sa snažila tohto zvyku vzdať, bolo to márne. Výsledkom je neustály problém s kilami navyše, ktorých sa zbavil iba multislim. Prvýkrát som to skúsil pred rokom. Schudla som 15 kg za dva týždne! Teraz to pravidelne užívam na profylaxiu, aby som si udržal štíhlu líniu.
  MultiSlim
 • Anna
  Som spokojný s nákupom. Tento nástroj je efektívny, nie nadarmo som na neho utratil peniaze. Vyskúšal som veľa podobných metód chudnutia, až kým som nenašiel multislim. Iba on ma dokázal zbaviť nadváhy. Navyše za krátky čas, bez prísnych diét a hodín navyše v posilňovni. Odporúčam. Pri každodennom používaní som schudol 12, 5 kg za dva týždne!
  MultiSlim
 • Anna
  Používame ho spolu s dcérou. Oba majú genetickú predispozíciu na nadváhu. A žiadna strava nepomáha udržiavať štíhle telo. MultiSlim nám pomohol schudnúť. Brali to mesiac. Z výsledku sme spokojní. Nedávno sme si objednali ďalšie dve fľaše, na dodanie čakáme druhý deň.
  MultiSlim
 • Anna
  Už druhý týždeň beriem multislim každý deň, ráno, na obed a večer. Jedna polievková lyžica pred jedlom. Sirup síce neobsahuje cukor, ale je sladký a chutí príjemne. Prírodné zloženie. Schudla 9, 5 kg. Znížená chuť do jedla, začal jesť menej sladkostí a jesť menej často. Beriem to ďalej, plánujem do dovolenky zhodiť ďalších 9 kg.
  MultiSlim
Užívateľské hodnotenie MultiSlim
4.4
29