Inštrukcie na používanie MultiSlim

MultiSlim na chudnutie - vlastnosti a všeobecné informácie

Formulár vydania:

perorálny sirup

Objem (1 balenie):

300 ml

Funkcie:

bez cukru

Chuť:

malina

Kontraindikácie:

deti do 18 rokov

MultiSlim sirup - prostriedok na rýchle chudnutie. Až do mínus 10 kg pri minimálnom kurze 14 dní. Pri ťažkej obezite je povolené dlhodobé užívanie, od 6 do 12 mesiacov alebo viac. Z hľadiska svojej chuti je určený predovšetkým pre ženy. Pre mužov to však nemá žiadne kontraindikácie. Akékoľvek použitie je povolené bez obmedzenia, počnúc 18 rokmi.

Výhodou sirupu je bez cukru. Sladidlom je stévia. Použitie sirupu nespôsobuje prudký nárast hladiny cukru v krvi. Nemá žiadne kontraindikácie pre diabetikov.

MultiSlim účinne redukuje hmotnosť normalizáciou zažívacieho systému. Vedci opakovane potvrdzujú, že metabolické poruchy sú jedným z hlavných dôvodov naberania nadbytočných kilogramov. Spravidla z rovnakého dôvodu vám pri chudnutí nepomôže žiadna diéta a tvrdý tréning. A často, naopak, ešte viac provokujú opätovné nastavenie hmotnosti.

Zoštíhľovací sirup - indikácia na použitie:

  • nadváha alebo obezita (akejkoľvek závažnosti)
  • časté občerstvenie, vysoká chuť do jedla
  • pravidelné gastrointestinálne poruchy (nadúvanie, zápcha, tvorba plynov)
  • neustály pocit únavy po jedle, ťažkosti v žalúdku

Vyššie uvedené dôvody sú signálom, ktorému väčšina ľudí jednoducho nevenuje pozornosť, ale ktorý informuje, že je narušený metabolizmus. Telo nie je schopné správne stráviť jedlo. Aby sa všetky užitočné látky asimilovali a prebytok sa odstránil z tela alebo sa použil ako palivo. Zoštíhľujúci sirup MultiSlim eliminuje všetky príznaky a príčiny metabolických porúch, v dôsledku čoho nepríjemné príznaky a kilá navyše rýchlo zmiznú.

Pokyny MultiSlim - spôsob použitia, dávkovanie

Ako sa používa, dávkovanie - sirup na chudnutie MultiSlim

Hlavným pravidlom, ktoré je potrebné dodržiavať, je užívať sirup v kurze bez prerušenia. Ak chcete schudnúť o 10-12 kg - do dvoch týždňov, 15-20 kg - kurz jedného alebo dvoch mesiacov, 20-30 kg - tri mesiace alebo viac. Ak chcete schudnúť od 20 kg alebo viac, mesačný kurz je možné prerušiť na sedem dní. Pre každý prípad sa aplikuje rovnaké dávkovanie - trikrát denne, jedna polievková lyžica pred jedlom. Prípadne ho možno zriediť alebo umyť pohárom vody (100 ml).

Je dôležité vedieť! Spoločnosť MultiSlim je podložená vedeckým výskumom a klinickými skúškami s iba 100% pozitívnymi výsledkami. Potom výrobca dostal všetky potrebné povolenia na maloobchodný predaj sirupu na Slovensku. Preto sa pri použití sirupu MultiSlim nemusíte obávať o svoje zdravie. Tisíce európskych dievčat a žien sa už dokázali ubezpečiť o vysokej kvalite a účinnosti sirupu. Recenzie spotrebiteľov potvrdzujú zhodu s vlastnosťami deklarovanými výrobcom.