Japonská strava po dobu 7 dní - chudnutie bez komplikácií

povolené jedlá pre japonskú stravu

Vo svete početných diét a komplexov na chudnutie je ťažké sa nenechať zmiasť. Ako zvoliť správny systém, aby ste zhodili pár kíl navyše. Po prvé. Mali by ste sa rozhodnúť pre výživu, ktorá vyhovuje vášmu telu. Aj keď je diéta príjemným a ľahkým spôsobom, ako získať krásne vyrysované telo.

Dnes by som chcel hovoriť o japonskej strave, všetkých výhodách a nevýhodách svetiel medicíny aj bežných používateľov tejto metódy na chudnutie za 7 dní!

Len pred niekoľkými rokmi sa stala známou japonská strava pre Európanov, ktorej vynálezcom bol Dr. Kovalkov, profesor slávnej japonskej kliniky „Yaeks". Prečo sa dnes toľko hovorí o tomto spôsobe stravovania, ktorý priťahuje ľudí, ktorí chudnú, v takom komplexe výrobkov, ktorý by sa mal konzumovať minimálne 7 dní?

Predtým, ako vyhodíte mäso a koláče z chladničky, musíte pochopiť výhody a nevýhody takéhoto potravinového komplexu.

Výhody japonskej stravy na 7 dní

 • Čím viac váhy, tým viac telo chudne. Počas diéty môžete zhodiť viac ako 7 kg týždenne.
 • Telo sa rýchlo prispôsobí novému spôsobu stravovania, jedálny lístok japonskej stravy nie je komplikovaný a každému celkom známy.
 • Podstatou japonskej stravy je nielen pripraviť telo o niekoľko kilogramov, ale je to tiež vynikajúca možnosť normalizácie metabolizmu a zmeny stravovacích návykov k lepšiemu.
 • Stabilný výsledok, ktorý sa stratí, sa už nevracia!

Mínusy

 • Príliš nízky príjem kalórií na každý deň, čo môže spôsobiť slabosť, vyčerpanie tela, zlú koordináciu, ospalosť a stratu vedomia. Preto odborníci na výživu neodporúčajú sedieť na ňom dlhšie ako 7 dní v roku. Áno, áno, už nie. Krása je krása a zdravie je predovšetkým!
 • Prítomnosť obrovského zoznamu kontraindikácií, to sú problémy so žalúdkom, srdcom, krvnými cievami, pečeňou, vysokým krvným tlakom. Nie každý organizmus vydrží kávu každý deň.
 • Neexistuje žiadna japonská strava pre tehotné a dojčiace ženy, existuje riziko straty mlieka a nedostatok vitamínov pre vyvíjajúci sa plod.
 • A najdôležitejšie sú tri jedlá denne s diétou, to je za predpokladu, že všetci poprední lekári a odborníci na výživu odporúčajú jesť 5 krát denne, ale v malých dávkach.

Výkon

Táto 7-dňová japonská strava je skôr pre ľudí, ktorí sa snažia zhodiť obrovské množstvo kilogramov, a zatiaľ sa im to nepodarilo. Týždeň času a stabilný spokojný výsledok. Ale v každom prípade, skôr ako prejdete na neobvyklý spôsob stravovania, musíte sa poradiť s odborníkom.

Prísna ponuka japonskej stravy na celý týždeň. Začnime chudnúť

Pre najlepší účinok pred začatím takejto diéty odporúčajú odborníci na výživu pripraviť telo, preto by ste sa mali pokúsiť jesť jedlo úplne bez soli päť dní, vylúčiť zo stravy sladkosti, údeniny, alkohol a stráviť pôstny deň na kefíre . To už prispeje k zbaveniu nenávidených centimetrov tuku.

Sedemdňová japonská strava je úplne vyvážená, podrobne vypočítaná špecialistami tak, aby zohľadňovala všetky potreby tela, preto sa musí vykonávať striktne podľa lekárskeho predpisu.

Poznámka.Nemôžete nahradiť výrobky podobnými a meniť dni na niektorých miestach, potom bude výsledok nižší, ako požadujete.

Počas dňa sa odporúča piť veľa tekutín, viac ako dva litre, najlepšie bez plynu alebo sladidiel. Po prebudení a vždy dve hodiny pred jedlom musíte vypiť pohár obyčajnej vyčistenej tekutiny a potom jesť ďalšie jedlá.

sushi a morské plody pre japonskú stravu

Ak vám v prvých dňoch stravovania podľa jedálnička japonskej bielkovinovej diéty bude chýbať saturácia tela, potom vám odborníci odporúčajú uchýliť sa k malým trikom:

 1. Počas jedla je potrebné jedlo poriadne požuť, prispeje to k efektívnej asimilácii a tráveniu potravy a tiež pomôže znížiť obsah kalórií v strave o 12%. Od raného detstva sa deti učia, aby sa pri jedle neponáhľali, čo je najlepšia voľba na udržanie dobrého ducha a štíhlej postavy.
 2. Ak pocit hladu neopustí, potom môžete vypiť pohár vody, často pocit smädu vyprovokuje telo k tomu, aby si vzalo nepotrebné jedlo, a vo všetkom stačí nasýtiť stravu čistou tekutinou bez obsahu plynu.
 3. Aby ste sa neprejedali, mali by ste jedlo ukladať do malých bielych tanierov, ktoré vizuálne zmenšujú priestor pre prídavok jedla a zvyšujú pocit sýtosti. Neodporúča sa jesť pri sledovaní televízie a telefonovaní. Neprejedajte sa, sústreďte sa iba na potrebné množstvo príjmu potravy.
 4. Po niekoľkých dňoch si telo zvykne na tento spôsob stravovania, žalúdok sa zmenší na objeme a pocit sýtosti sa dostaví rýchlejšie. Japonci odporúčajú jesť v hrsti s tým, že to stačí na uspokojenie hladu. Preto sú všetky chudé a fit. Poďme s tým tiež držať krok!
 5. Vpred do krásneho a štíhleho tela!
štíhla postava v dôsledku japonskej stravy

Vystúpenie z japonskej diéty bez solí

Bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíte dodržiavať všetky predpisy špecialistov, nesprávna cesta z potravy môže viesť ku katastrofálnym výsledkom a všetky stratené kilogramy sa môžu okamžite vrátiť. Aby ste tomu zabránili, musíte konečne skonsolidovať váhu získanú v procese chudnutia, preto sa po siedmich dňoch prísnej diéty neodporúča vrhať sa na všetky jedlá naraz a konzumovať ich vo veľkých dávkach. Pre úplné prispôsobenie tela je vhodné dodržať mesiac niektoré prvky japonskej stravy, jesť viac ovocia, piť veľa tekutín, menej sladké a korenené, nezneužívať údené mäso a slané jedlá.

Možno si vaše telo zvykne na správnu výživu natoľko, že sa celý nasledujúci čas nebude musieť báť nadbytočných kilogramov a centimetrov v páse.

Adaptívnemu obdobiu sa hovorí aj japonská strava 13 - 14 dní. Podľa tabuľky by ste mali striedať menu deviateho dňa piaty, 10-4, 11-3, 12-2, 13 pre 1.

Populárne recenzie o japonskej strave lekárov a používateľov podobnej stravy.

Ak sa správne pripravíte na začiatok diéty, výsledky budú upokojujúce. Napríklad jedno dievča píše:

 • Pred začatím kurzu chudnutia som sa poradil s odborníkom na výživu, napísal mi recept upravený pre moje telo a striktne som ho dodržiaval 7 dní, potom som od stravy pomaly odišiel na tri týždne. Schudla som 6 kg, to mi stačilo. Teraz pokračujem v dodržiavaní niektorých charakteristík japonskej stravy a neľutujem, že som podstúpil také riziko. Moja postava je štíhla a nálada vynikajúca.

Ale iné dievča rozhodlo o tejto otázke radikálne, v dôsledku čoho boli výsledky poľutovaniahodné. Počúvajme:

 • Sedem dní som skúšal japonskú stravu bez akejkoľvek špeciálnej prípravy, sadol si a je to. Chcel som schudnúť 10 kg podľa zásady „dnes a okamžite". Jedol som dosť šesť dní, bola tu strašná únava, zvracanie, neutíchajúci pocit hladu. Áno, schudla som 5 kg, nevrátili sa mi, ale za ten čas som si úplne zničila žalúdok. Dva mesiace liečby v nemocnici, a aj napriek tomu nie všetky, chvalabohu. Možno je to dané tým, že moje telo odmietlo tento spôsob stravovania, neviem. Jedna vec je istá, také kardinálne rozhodnutie nemôžete urobiť sami. Iba s dietetikom alebo iným zdravotníckym pracovníkom. Som veľmi rozladený, japonská strava mi iba ublížila!

Toto sú dojímavé komentáre. Je dôležité sledovať stravu, snažiť sa neprejedať, nejesť v noci tri hodiny pred spaním, piť dostatok tekutín, nezneužívať pekárske výrobky, sladkosti, ako aj údeniny, tučné jedlá, instantné jedlá, polotovary . Naše telo nie je pripravené na také kataklizmy. Všetko by malo byť s mierou, trochu, a potom už nebudú žiadne kilá navyše a bolestivé diéty.

pokrmy pre japonskú stravu

Japonská strava ako dramatická zmena vzhľadu

V súčasnosti je japonský systém stravovania iba zdravým a vyváženým jedlom, kde hlavným zdrojom komplexných sacharidov v strave je hnedá ryža a čerstvé ovocie a zelenina zasýtia telo základnými vitamínmi, minerálmi a vlákninou. Iba malé porcie, a nie prejedanie sa.

Všetky experimenty s telom sa musia vykonávať pod dohľadom lekára.

Buďte zdraví a krásni, dovoľte svojmu vnútornému hlasu, aby vám každé ráno povedal: „Si najšarmantnejšia a najatraktívnejšia! ", Verte mi, potom nebude žiadny dôvod ísť za výživou a hladovať.